Zbulohet Pas Kaq Vitesh, Kjo Ishte Bashkëshortja E Parë E Sabri Fejzullahut

Ai është njëri ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë, bëhet fjalë për Sabri Fejzullahun.Është legjendë e muzikës, këngëtar i pa zëvendësueshëm në skenën muzikore shqiptare.

Karizmatik edhe sot e kësaj dite, ani pse në të 70-tat e tij.Sabri Fezjullahu ka treguar që është njeri i kohës, artist qe nuk skadon.

Edhe jeta private e tij ka bërë shumë përshtypje, madje që në vitet e para të karrierës së tij muzikore dhe artistike.Sabriu nga martesa e parë kishte dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, me të cilët edhe është parë shpesh, e i ka përmendur në disa intervista.

Gruaja e dytë e Sabriut, Nera, është zonjë e nderuar dhe gjithashtu e njohur për publikun, ndërkohë që pak kush di diçka rreth gruas së parë. Kush ishte, si dukej.