Zbulohet gjithcka, Andi i ri dhe Tea njiheshin prej kohesh, ca plani kane tani ndaj Andit tjeter…

Diten e djeshme ne Perputhen ka qene Andi 2 ai qe terhoqi vemendjen e publikut me futjen e tij. Shkak u be paraqitja e tij fizike por dhe deklaratat se pelqente Tean dhe ishte futur per te.

Tea dhe Andi njihen prej kohesh, madje jo vetem me Tean por edhe me konkurrentet e tjere.Ata kane qene se bashku ne ditelindjen e kengetarit Ardit Cuni.

I cili e ka festuar pak kohe me pare. Madje foto ku Andi dhe Tea ndodhen ne te njejtin ambient eshte publikuar nga vete Arditi.

E pra s’mund te themi qe kjo ka qene e papritur per Tean dhe se Andi duket qe eshte futur me ide te qarta, shkruan ditorja.