ZbuIohet vila luksoze e Noizyt, gjendet në një nga zonat më të shtrenjta të Greqisë

Reperatt shquhen për një jetë luksi. Vetë këngët e tyre flasin për një jetë të tillë. Një ndër ta është edhe Noizy i cili bën plotësisht.
Agjenti 00Thumb i emisionit “ThumbON” në Rtv Ora, ka zbuluar mbrëmjen e sotme eksluzivisht se Noizy është pronar i një vile luksoze në një prej zonave më të shtrenjta të Greqisë ja dhe video hape posht re;klamn dhe shikojeni Villen do befasoheni: