Xhino Koça u hodh nga kati i 3-të i “Shefqet Ndroqit”, thyen heshtjen nëna e tij

Xhino Koça u hodh nga kati i 3-të i “Shefqet Ndroqit”, thyen heshtjen nëna e tij.

Për herë të parë në rrjete sociale ka reaguar nëna e tij, stilistja Lira Koça, e cila ka ndarë me ndjekësit një foto të të birit.

Ajo ka njoftuar në emër të saj dhe të bashkëshortit të gjithë miqtë dhe familjarët për vizitat e ngushëllimit për të birin, duke i kërkuar të gjithëve të respektojnë masat anti-Covid.
“Njoftim:
Te dashur Familjare dhe Miq, ne pamundesi per te pritur vizita ngushellimi ne ambjentet e shtepise, per shkak te masave anti-covid,

Ju njoftojme se familja jone ka vendosur qe diten e diele me dat 23.08.2020, ne ambjentet e Bar Oborri (Sheshi Iliria, ne krah te Bashkise Durres) duke filluar nga ora 17:00, te presim vizita, te kryejme homazhe ne kujtim te Xhinos tone…

Lutemi te respektoni te gjithe masat anti-covid duke vendosur maske dhe ruajtur distancat.
Falenderues nese do jeni pjese e kesaj perkujtimore te djalit tone te dashur.Me rrespekt Edlira dhe Leonard Koça.”