Xhensila publikon pamjet, ja si duket shtepia e tyre brej brenda (Foto)

Xhensila publikon pamjet, ja si duket shtepia e tyre brej brenda.Xhensila rrallëherë ndan momente nga ambientet familjare, por mbrëmjen e sotme këngëtarja ka vendosur të tregojë më shumë. Xhensila ka postuar një video ku tregon ambientin e ndjenjes në shtëpinë e saj dhe të Besit.
Nga pamjet e publikuara shihet një atmosferë shumë e ngrohtë, ja dhe disa pamje tjera, klikojeni posht katrorin re,klamues dhe hapen, fotot.