Xheku na prezanton gruan e tij, ja sa e bukur dhe elegante eshte (Foto)

Naser Rafuna është ndër aktorët dhe komedianët më të dashur për publikun shqiptarë.
Rolet e tij në secilin projekt që ka marrë pjesë mbahen mend e pëlqehen tej mase nga njerëzit.
Kurse roli i ‘Xhek Setrës’ në serialin “Çka ka shpija” është ai me të cilin po bën bujë, duke thyer rekordet e shikueshmërisë.
Ndersa ne rrjetet sociale ai eshte aktiv dhe ka publikuar nje foto me gruan e tij, duke shtypp meposht re,klamn mund ti shikonii,fotot.