“Vuani nga sinusi, i ftohti dhe keni gëlbazë”/ Thuajini lamtumirë me këtë recetë të fuqishme

Përveç rritjes së imunitetit tuaj, ai do t’ju lë të shëndetshëm dhe plot energji! E gjitha që ju duhet janë disa përbërës, si lëng limoni, qepë dhe mjaltë.
Vloni ujin, pritini qepët në copa të vogla dhe pastaj vlojini për 15 minuta. Hiqeni enën nga nxehtësia dhe lëreni të qetësohet për 10 minuta. Pastaj shtoni mjaltin dhe lëngun limoni dhe përziejini mirë përbërësit. Piheni këtë…per me teper shtypp ne re,klamn meposht dhe n’diqni viddeon.