VIDEOLAJM/ Ramën nuk e mbajnë nervat, shihni si e shtyn Braçen

VIDEOLAJM/ Ramën nuk e mbajnë nervat, shihni si e shtyn Braçen
Kryeministrin Edi Rama duket se nuk po e mbajnë më nervat.
Në një moment nervozizmi dje gjatë vizitës në Lezhë, ai shtyu zëvendëskryeministrin Erion Braçe. “Ik andej, mos më rri mbrapa,” dëgjohet Rama. Ndiqini pamjet në videon e mëposhtme: hape re,klamn më poshtë dhe shikoje pamjen e plotë.