VIDEO EKSLUSIVE / Robert Berisha dhe Nora Istrefi, me pushime në Bullgari! Ja arsyeja që u bashkuan

Robert Berisha dhe Nora Istrefi, me pushime në Bullgari. Ja arsyeja që u bashkuan Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë lënë pas gjithçka dhe kanë vendosur t’i kalojnë bashkë disa ditë pushimesh dimërore.

Shtype meposht re’klamn dhe pas dy sekondave menjeher ju shfaqet viideo. Arsyeja kryesore është vogëlushja e tyre Rene e cila po argëtohet me prindërit e saj në malet me borë të Bansko-s.