Vertet befasuesee, Ky është reagimi i Shkumbinit kur e sheh vajzën në bikiine…(Pamje)

Vertet befasuesee, Ky është reagimi i Shkumbinit kur e sheh vajzën në bikiine,ja cfare thote ai.

Shkumbin Kryeziu është një këngëtar mjaftë i pëlqyer nga publiku shqiptar, i cili me këngë solo e me bashkëpunime të shumta ka arritur të jetë i dalluar për çdo paraqitje.

Padyshim që kureshtje zgjojnë edhe fëmijët e tij të cilët tashmë janë të njohur për të gjithë ndjekësit.Në këto ditë vere, vajza e tij Rozafa ka publikuar disa foto në det ku po tregon që po kalon kohë të bukura aty.Në një foto goxha të nxehtë nuk mungojnë as komenti i tij duke e komplimentuar për këtë paraqitje.

Sigurisht dashurinë dhe përkëdheljen më të madhe e ka nga prindërit, duke e llastuar si ‘sugaricën e shtëpisë’.