Vellau i madh ka nje grua e cila ka qen e martuar dhe ka nje femij:A e kishit leju vellaun e juaj ta mar nuse..Kunata jon na ka ber shtepin lemsh sepse…!

E para 3 vjet ma e madhe e martume ka qen me 1 thmi sicilli prind kish reagu ashtu ne fillim….fjalt e vllaut ishin masi u perfol qe esht me at bashk une si moter e pyta me tha joo kjo femen osht sod per neser fjalt e mia kan qen me femna shiptare ska sod per neser ki kujdes.

Nuk shkuan 4 jav ai doli nga shpija e tha mamit po shkoj te ni shok per Wee kend e ma su kthy shkoj te ajo qe ne fillim vetem fjal te kqia fliste…. i shkrujke mami bir qa u bo hajdeni te shpija joo se ju keni than sma doni grun kshtu qee gru e thirrke po si prind qee ju kall zemra i duft mu pajtu dikur me fatin edhe ju tha mami hajde bire ne shpi ta njoftom.

Qe prind paten ardh ne perfundim mi than vllaut qee ti.deren 24h ore qel e ki bir ata mos na bi nshpi se jemi lodh nuk ka Dialog me.at gru ….. ne at moment ska lan gja ftyr toke pa ju than prindve tmi ne tel ka ardh te dera me sulmi baben edhe nanen tem nuk e harroj at nat kurr ne jeten time gruja tina poston shum lloj sene ne fb pe nerve provokim si ja dhuron vllau jem nanes saj per 8 Mars Lule e shum provokime tjera prind e mi vujn shum sidomos Baba jem e ka lshu krejt tregomni chance kan pas 100 mu permirsu.

Po se kan majt Chancin vetem fjal e paten ardh ne perdundim me kput kontaktin po kush ka bre evlad me gjujt kan mu bo edhe 10 vjet aj sdon me ni per kerkon hiq a kini ju naj lloj kshillimi A e kishit leju vellaun e juaj ta mar nusen qe ka qen e martuar,u shprej ajo.