Vajzat e Danit ia qesin ‘flakën’, kaq të bukura janë

Ramadan Krasniqi llogaritet të jetë një nga emrat më të njohur të sk enës sonë muzikore. Një këngëtar me shumë hite dhe angazhime.
Ramadan Krasniqi-Dani, Ai, u bë baba për të bijat dhe djalin e vetëm, Andin. Në një reportazh të realizuar mbi karr.ieren dhe jetën private të Danit, flisnin për të edhe të bijat, ku mahniten me bukurit e tyre ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: