Vajza e Safetes feston ditëlindjen, ju lë pa fjalë me pamjen

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.
Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte.
Sot ato kanë publikuar në Instastory një foto të vajzës së Safetes, Donikës. Ajo sot feston ditëlindje, dhe me këtë pamje po duket mahnitëse,hape re’kklamn pamjen mëposhtë dhe shikoje foton të plotë.