Vajza e Remzies na prezanton me vjehrrën e vjehrrin, shfaqet në përqafimin e tyre

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.
Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozee. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagramm, ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.
E me këtë rast edhe na ka prezantuar me prindërit e burrit, me të cilët duket se ka një raport shumë të shëndosh, k1ikojeni reeklaamn dhe shikonii,fotot.