Vajza e Eli Farës i jep fund Beqarisë, Ky eshte biznesmeni nga Shkodra me të cilin pritet të Martohet

Vajza e Eli Farës i jep fund Beqarisë, Ky eshte biznesmeni nga Shkodra me të cilin pritet të Martohet.Pak ditë më parë, vajza e vetme e këngëtares së njohur Eli Fara.

Publikoi një foto me partnerin, por pa bërë të ditur emrin e tij. Pas publikimit të fotos, Marina Fara mori shumë komente nga miqtë dhe ndjekësit e saj.

Por burime për “Panorama Plus” kanë treguar se mashkulli në fjalë quhet Alis dhe është një biznesmen nga Shkodra.Gjithashtu, thuhet se ata kanë planifikuar dasmën.

E cila do të mbahet sipas traditave, po në Shkodër. Mbetet të presim për të tjera detaje nga dasma e tyre, transmeton ditorja.