Urgjent, Shített Audi Q7 në super form, çmimi.3000 euro, ja detajet (FOTO/VIDEO)

Vetura është në shitjee për arsye financiare,Audi Q7,Quattro,3.0 Tdi, 7 ulese, viti i prodhimit ne fund te 2006, i regjistruar 1 vit rks, dhe sigurim full kasko per Europe, vetura eshte shum e ruajtur, dhe te gjitha serviset e kryera, automatik, tiptronik, tempomat, shpejtesit ne timon, amortizerat me ajr, klimatronik, drita xenon, bixenon, navigacion, karrikat lekure dhe me nxemje, Ja ju sjellim edhe videon se si duket vetura, po ashtu edhe numrin e telefonit të pronarit, shtypni meposht dhe n’diqeni videonn.