Uau/ Ardit Gjerbrea Paska Një Gjë Të Bukur Për Shqiptarët, Ja Çfarë Po Bën Gati Ai


Këngëtarja Arilena Ara i hutoi të gjithë pasi ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në instagram, një foto me artistin, Ardit Gjebrea.Për ndjekësit, dyshimet lindën për një bashkëpunim mes tyre. Në foto, të dy janë të veshur me të bardha dhe buzë detit, dhe Arditi është i ulur në piano.

“Moment”, ka shkruar Arilena krah postimit, ndërsa Arditi ka zbuluar se Ara do të jetë pjesë e rubrikës ‘Tani mund të këndosh’ në ‘E diela shqiptare’. Mjaftoi kjo foto, që të gjithë të bëhemi kureshtarë se çfarë do të sjellin dy këngëtarët.Uau/ Ardit Gjerbrea Paska Një Gjë Të Bukur Për Shqiptarët, Ja Çfarë Po Bën Gati Ai.