U përfol se u ndanë, Tuna shfaqet përkrah Patrisit dhe ka një dedikiim për nënën e tij…

Ndërsa Patrisi shkroi në rrjetin social, “Mami jem ma e mira… Ma ki kpùtte shpirtin… Të pushoftë shpirtti i qetë”.Pas këtij lajmi reàgoi edhe Nora, që shkroi disa fjalë shumë të ndjéra për ish-vjehrrën e saj.Ajo publíkoi në Insttagram një foto në të cilën nëna e Patrisit dhe Robertit ka pò-zuaar me vogëlushen, Renee.

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime. Të kam dasht dhe më ke dashur. Uroj me zemër që shpirti yt i bardhë dhe një grua me kaq shumë vlera të pushojë e qetë në paqe. Teuta”, shkroi Nora, duke e shoqëruar me emojin e një pëll-umbi të bardhë.

Ndërkohë në lídhje me këtë lajm të tríshtë ka reàguar edhe Tuna, ish-partnerja e Patrisit. Pavàrësisht se së fùndmi ajo ka pasur pròbbleme me partnerin e saj, nuk është menduar dy herë që të shkruajë disa fjalë zemre për ish-vjehrrën e ndjérë.

Në fakt Tuna i ka habítur të gjithë duke publíkuar një foto të Patrisit, nënës së tij dhe djalit të saj të vogël, Tianit. Megjíthatë këngëtarja nuk e ka përmendur fare Patrisin, por është shpréhur se do të kujdéset që t’ja mbàjë Tianit sa më të freskëta kujtimet për gjyshen e tij.