U nda nga Nora, por Robert Berisha habit me rrëfimin: E takoj akoma dhe sigurisht që i bëj surpriza do e ftoj edhe te….

Robert Berisha dhe Nora Istrefi jane nga ciftete me te perfolur te show bizit edhe pse ata nuk jane me bashk.

Megjithese ata jane te ndare ata takohen perseri pasi ne mes tyre eshte vajza Renee, duke mos lënë pas dore edhe darkat apo udhëtimet bashkë.

Roberti ka nisur nje emision te ri ku thote se do te ftoj dhe Noren ne interviste.Ai ka thene se:“Patjetër që do jetë në emisionin tim. Ajo nuk i ka qejf shumë intervistat dhe këto… dhe përton dhe me fol.

Ka prit ta shohë një herë emisionin nga ekrani dhe shpresoj të vijë shumë shpejt”,- u shpreh Roberti.