U nda nga Mimoza Shkodra dhe u lidh menjëher por sot morëm lajmin e hidhur nga Seldi

U nda nga Mimoza Shkodra dhe u fejua menjëher por sot morëm lajmin e hidhur nga Seldi. Këngëtarja Mimoza Shkodra ka qenë tejet e komentuar në media rozë këtë vit.

Mimoza, ka kaluar një periudhë të vështirë në jetën e saj, pasi që i dha fund fejesës me këngëtarin Seldi. Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të shumta.

Pas ndarjes nga Seldi, ajo pauzoj nuk sjelli ndonjë projekt muzikor. Por tani Mimoza, ka publikuar këngën e saj me të re ‘Mu ma le fajin’, si dhe po shihet se po merr pjesë në xhirime për vitin e ri.Ajo çka mund të shohim është se ajo po duket shumë e lumtur.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri, ku duket shumë terheqesee teksa po po.zonte para kamerës. Veshur me fustanin e shkurtë ngjyrë të zi, kombinuar me këpucët e thjeshta.