U martuan para pak javësh, Naseri flet për herë të parë për jeten me Aidën, jemi te…

Naseri dhe Aida vazhdojnë të jenë shumë të përfolur. Çifti më i njohur shqiptar, Naser Qeli dhe Aida Doçi, vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes, pasi ata kururëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Së fundmi dyshja foli për lidhjen e tyre duke na lënë të kuptojmë se janë mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.E pyetur se a ka pasur ndonjë moment kur nuk ke munduar t’ia shprehësh dashurinë Naserit me pu thje, përgjigja e bashkëshortit mori gjithë vëmendjen.

“Ne pu themi shpesh”, u shpreh ai në formë shakaje. Kujtojmë se, dyshja janë duke punuar shumë për projekte të reja.