U martua tri herë, tani kjo është gruaja bukuroshe e Afrim Muçiqit (Foto)

Këngëtari i hitit “Dadush” dhe shumë këngëve të tjera që janë bërë më të pëlqyerat e publikut, po e jeton një lidhje martesore të re, në krahët e Halime Manit.
Afrimi më parë ishte i martuar e kishte fëmijë, e gjithashtu kishte jetuar një kohë të gjatë me këngëtaren dhe aktoren Emine Toska. Sot, këngëtari është i lumtur në krahët e Halimes,per me teper shtypenii meposht re’klamn dhe hapen,fotot.