U kapenn bashke pas ndarjes, Robert Berisha flet per rikthminin me Noren

Robert Berisha dhe Nora Istrefi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas ndarjes së tyre të bujshme.

K1ikoje posht re;klamn dhe shikojeni,viideon.
Së fundmi dyshja u përfol se janë rikthyer sepse u mësua që kishin shkuar së bashku me pushime në Bansko.
Lidhur me këtë rikthim shumë të përfolur në media, Roberti foli sot në një intervistë për “Prive”, ku tregoi se ai dhe Nora kanë mbetur familje pavarësisht ndarjes. “Nuk i dihet jetës, nuk dihet si do vijë puna.