U be kohe qe se shohim ne TV/ Ja si duket William Levy sot , paska edhe nje vajze te bukur

Nje nder aktoret me te pashem , qe mori pjese ne serialet me te famshme spanjolle, behet fjale per aktorin William Levy, i cili ne shume filma spanjolle , seriale , dhe telenovela me talentin e tij beri qe filmi , seriali , apo telenovela , te marre me shume kuptim.

I perfolur per ndarje , me aktoren e njohur spanjolle, sot William Levy jeton i ndare me Elizabeth Gutiérrez, i cili nisi martesen qe ne vitin 2003 . Cifti kane dy femije , nje djale , Christopher Alexander , dhe nje vajze Kailey Alexandra .

Cifti perkohesisht jetojne te ndare , por jane shume te lumtur ne jetet private . Aktori William Levy , vazhdon karrieren e tij si aktor , duke avancuar ne regjizor te filmave te ndryshem te cilet do te dalin se shpejti ne ekranin shqiptar.

Te gjithe kemi menduar si do duket sot aktori , i cili luajti rolin e Juan Migel , ne serialin spanjoll ” Mos luaj me Engjellin’ , ai sot jeton me vajzen e tij.