U Bë E Famshme Nga “Si Ta Quaj Këtë Dashuri”, Anxhali Ka Ndryshuar Shumë Dhe Nuk Do E Njihni

Aktorja indiane Dalijet Kaur u bë shumë e famshme nga seriali “Si ta quaj këtë dashuri” ku luante rolin e Anxhalisë. Kanë kaluar vite që kur është transmetuar ky serial prandaj edhe ajo ka ndryshuar shumë në pamje.

Anxhali sot komplimentohet shumë nga fansat dhe duket në super formë. Ajo është 37 vjeç dhe nënë e një djali. Anxhali vazhdon të luajë në seriale shumë të ndjekur indian.Ja si po duket tani,k1ikko re!klamimiin meposht dhe shikoji,fotot.