Trazoi menjëherë ujërat, njihuni me vjazën më të re të “Përputhen” (Foto)

Mbrëmjen e kaluar, në emisionin “Për’PuthenPrime” erdhi një hyrje e re, një vajzë 23-vjeçare e cila trazoi menjëherë ujërat dhe ngjallii interes të madh tek djemtë.

Vajza brune quhet Jasmina Kadriu dhe vjen nga Peshkopia, ndërsa arsyeja e ardhjes së saj në emision ishin djemtë dhe trazimi i ujërave (siç ajo vetë e tha).

“Jam shumë tip lozoonjar, jam pak nevrike dhe jam shumë njeri i ëmbël.”- tha Jasmina.Ajo shtoi se ka thuajse 7 muaj që është ndarë, teksa tregoi se marrëdhënia e saj kishte përfunduar me mirëkuptim.

23-vjeçarja rrëfeu se në një marrëdhënie dashurie është tip që kërkon shumë vëmëndje e përkëdhelje, ndërsa pranoi se beson më shumë seç duhet tek dash-uria dhe mart-esa,ditorja.