Tha se vetëm atë burrë ka pasur, Gjyste Vulaj poston foton me të shoqin duke u…. Ja sa shumë e do


Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë “në ba ltë” Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj.Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një foto romantike me bashkëshortin.

Këngëtarja publikoi një imazh teksa puthej në buzë me partnerin e saj, Sokol Vulajn nga pushimet në Kapadokia.Puth/jee romantike me bashkëshortin, Gjyste Vulaj poston pozat provo kuese nga Çifti duken mjaft të dashu/ruar me njëri-tjetrin teksa shkëmbejnë puthjen romantike. Këngëtarja vendosi ta lërë pa përshkimin imazhin, pasi foto “flet” vetë.