Tea kthehet në Përputhen, ja arsyeja

Tea dhe Bearti kthehen në studion e “Përputhen”.TeaTrifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjetesociale.

Kjo ngase, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rez-ultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin. Pasi dolën fotografitë e para të çifttit, filluan ak/ uza e kundër akuza nga prot-agonistët kundër produksionit.

Por, duket se gjithë ato mosmarrëveshje i kanë lënë pas, andaj çifttin do ta shohim sërish në studion e “Përputheen”,shkruan ditorja.