Të kapur për dore, Renato në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe (FOTO&VIDEO)

Të kapur për dore, Renato në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe.
Mbrëmjen e djeshme në “Hell’s kitchen”, përveç she.rreve dhe debateve ka pasur edhe momente të ëmbla mes shefit dhe një prej konkurrenteve bukuroshe të spektaklit, Kristiness. Fillimisht ngacmimet e shefit ndaj Kristines nisën me komplimenta.
Në një moment Renato dhe Kristina shëtitën në kuzhinë të kapur për dore, moment i cili u ka pëlqyer shumë fansave të emisionit.Per me shume klikojeni meposht reeklaamn dhe n’diqni viideon.