Tayna bën ‘horë’ yllin e Realit, në emision tregon se çfarë i ka shkruajtur Vinicus (Foto)

Këngëtarja shqiptare Tayna prej kohësh ishte e përfolur për mesazhet e shkëmbyera me yllin brazilian të Real Madrid, Vincius Junior.Vetë artistja ka folur për herë të parë në lidhje me këtë temë, teksa ka thënë se Vinicius nuk është futbollisti i vetëm i Real Madrid që i shkruan asaj.“Ai është vetëm njëri nga lojtarët e Real Madrid që më kanë shkruajtur, ndersa tregon mesazhet me te, per me teper k1ikoo meposht dhe shiiko,videonn.