Sulejmani e tha hapur: Jam shqiptar/ Gruaja e tij reagon cuditshëm: Boll më…

Në jetën reale aktori është i martuar me Berguzar Korel.

Një aktore tepër e dashur për publikun shqiptar, ku u njoh nën personazhin e ‘Shehrezades’.Me sa duket, aktorja po e ndjek serialin e bashkëshortit, dhe së fundmi diçka e ka revoltuar atë. Në serial, Halit mëson se fëmija nuk është i tij dhe kjo gjë me sa duket perveç publikut ka prekur dhe Shehrezaden e cila reagoi duke shkruar ne InstaStory “Nuk mund të na e bëni këtë.

Jam lodhur me ju, nuk ju ndjek më”, shoqëruar me emoji duke qarë. Duket që aktorja e ka të vështirë të shohë bashkëshortin tek interpreton momente të vështira për të.