Stoli 220 mije euro , ja si u mbulua në diamante Alketa Vejsiu për Sanremo

Alketa Vejsiu me kalimin e viteve duket se po zbukurohet më shumë.
Mbrëmjen e djeshme ajo prezantoi në Sanremo dhe e ndau publikun në dy grupe, ata që e vlerësuan dhe ata që e kritikuan.
Por a e dini sa kanë kushtuar vetëm bizhuteritë që moderatorja ka vënë?
Nëse bëjmë një përllogaritje të thjeshtë, të gjitha stolitë e Alketës kapin shifrën prej 220,500 Euro,k1ikojeni meposht videon, dhe shikojeni pamjen se si dukej ajo.