Sot është yll e bukur, po do t’ju befasojj kur të shihni si dukej Sindi e Përputhen pak vite më parë

Sot është yll e bukur, po do t’ju befasojj kur të shihni si dukej Sindi e Përputhen pak vite më parë. Del një fotografi e rrallë e Sindit, ajo tani eshte ne qender te vemendjes ne mediat rozee.

Në këtë gjen dje nuk e keni parë asnjëherë. Është publikuar një fotografi e rrallë e konkurrentes së emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Bëhet fjalë për konkurrenten Sindi e cila mjaft shumë komentohet edhe në rrjetet sociaale, Pikërisht interess te fansave të këtij emisioni ka publikuar këtë fotografi të Sindit. Ja dhe si dukejj ajo para disa viteve, vertet nuk njihett, shkruan si gjithmone ditorja.