Si te eleminoni variçett me hudhra dhe vaj ulliri, Receta çudibërëse qe do te ju ndryshoje kembet tuaja

Qëndrimi për një kohë të gjatë në këmbë është shkaku kryesor që çon në shfaqjen e tyre. Çdo venë mund të bëhet varikoze, por ato që preken më shpesh janë venat e gjymtyrëve të poshtme.Përbërësit që ju nevojiten janë: 20-30 thelpinj hudhër (këshillohet të përdorni hudhra vendi që kanë një erë karakteristike), 1 gotë uji vaj ulliri ekstra,dhe 1 kokërr limon, ja si behet perdorimi, shtypni re,klamn dhe n’diqni viideon.