Si rrallë më parë Xhensila hap zemrën tregon si u ndanë prindërit e saj: Më ka rritur vetëm…

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj e ka hapur zemrën si asnjëherë tjetër, duke rrëfyer gjëra që nuk i kishte thënë kurrë më parë.

“Mami ka qenë për mua edhe nënë edhe baba”, Prindërit e këngëtares janë ndarë para shumë vitesh dhe ajo është rritur pa të atin. Sot Xhensila foli për herë të parë për të.

Duke treguar se pavarësisht të gjithave e do shumë. Për të është e rëndësishme që të jenë të dy të lumtur.“Mami ka qenë gjithnjë pjesë e jetës sime dhe ka qenë për mua edhe nënë, edhe baba.

Gjithsesi për mua rëndësi ka që ata të jenë të lumtur. Padyshim edhe babain e dua shumë”, tha Xhensila.