Si rrallë herë Çiljeta del me djalin e saj, ja sa qenka rritur Fernando

Fernando quhet djali i vetëm i këngëtares Çiljeta Xhilaga.
Çiljeta është një grua e cila me shumë dashuri e ka rritur të birin e saj pas ndarjes me babanë e tij.
Tash e sa vite Fernando jeton me mamanë e tij këngëtaren e njohur Çiljeta Xhilaga, e cila e do dhe përkujdeset shumë për të.
E sonte Xhilaga e ka bërë publike një fotografi me të birin ku shihet ai se është rritur,k1ikoje re!klamn dhe shikko,fotot.