Si e kapi per flokesh Monika Kryemadhi ne vitin 2002 Bleona Qeretin dhe e nxori nga dhoma motelit ku ishte me Meten


Emocioni i parë ishte këngëtarja e turbo folkut Bleona Qerreti që e priste poshtë një peme mes Piramidës dhe Keyministrisë.

dërsa emocioni i dytë ishte premtimi që i kishte bërë shefit të tij Ilir Meta. Luan Rama po tregohej korrekt, Bleonën po ia çonte në nje dhome moteli kryeministrit të tij sipas porosisë. Aty Neper hollet e erreta te moteleve te Tiranes dikur fshiheshin Ilir Meta dhe Bleona Qerreti me

Luan Ramen jasht dere qe i ruante me lot ne sy nga dashuria e madhe qe kishte per kengetaren por qe ‘nuk dinte me ja lyp’. Por ajo qe Meta nuk e kishte parashikuar ishte ardhja e Monika Kryemadhit dhe fillimi i sherrit mes tyre. Monika e kapi nga floket Bleonen dhe e terhoqi zvarre mes motelit ta nxirrte jasht,Si e kapi per flokesh Monika Kryemadhi ne vitin 2002 Bleona Qer etin dhe e nxori nga dhoma motelit ku ishte me Meten,ditorja.