Si e ëma, si e bija: Xhemi prezanton për herë të parë mamanë dhe qenka yll

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Xhemi Shehu, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto ose video, por kur vjen puna te jeta private gjithmonë tregohet shumë diskrete. Janë të rralla rastet kur Xhemi publikon foto familjare, sic ka bërë së fundmi.
Moderatorja ka postuar në Instastoryn e saj një selfie me të ëmën, duke e prezantuar atë për herë të parë me publikun, shtyp n’reeklaamn dhe shikko,fotot.