Shyhretja Kaq Shumë Ngjan Me Vëllaun E Saj, Duken Si Binjak

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një emër i përmendur në mediat rozë.

Shtypp ne re;klamn dhe hapen,fotot.
Shyhretja është e përkushtuar mjaft shumë edhe në aspektin familjar, duke qenë shpesh pjesë e mediave rozë.Si rrallë herë, këngëtarja ka publikuar foto me vëllaun e saj duke e uruar për ditëlindje me disa fjalë të veçanta. “Urime ditëlindjen i dashur vella”, ka shkruar këngëtarja përballë një fotografi që është me të.