Shyhreten e viziton mbesa, shikoni sa e bukur është bërë vajza e Njomzës (Foto)

Shyhrete Behluli është këngëtarja shumë e dashur për publikun.
Këngët e saj janë të gjitha hite dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare.
Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojee në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka vizituar mbesa, e vajza e Njomzës mori gjithë vëmendjen me pamjen, shtypeni katrorin meposht dhe shfaqen,fotot.