Shtepia luksozee e Arianes dhe Ermalit, ja dhe disa pamje tjera

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një çift tejet i përfolur në publik. Ata janë shumë të komentuar sidomos për jetën e tyre tejet luksoze.Çifti këtë kohë kanë vëndosur të shkojnë në Maldive bashkë me vajzën e lindur para pak muajve, Anën.
Ata publikuar foton më të bukur bashkë.Ndersa a e keni pare ndonjeher shtepine e tyre se si duket prej brenda vertet eshte mahnitesee, shtypni ne katrorin reeklamuess dhe shikonii,pamjet tjera.