Shtepi madheshtore/ Dalin pamje e shtepise se Arbana Osmanit ku jeton me Eduartin Grishaj

Shtepi madheshtore/ Dalin pamje e shtepise se Arbana Osmanit ku jeton me Eduartin Grishaj

Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te dashura dhe te komentuara ne mediat roze. Ndërkohë mikja e saj moderatorja Xhemi Shehu ka zbuluar një detaj të ri nga familja e Arbanës. Ajo ka publikuar një foto nga shtëpia e Arbanës dhe të gjithë mbetën pa fjalë nga luksi.Ja si duket shtepia e Arbanes prej jashte dhe brenda,k1ikko-re1klamnn, dhe shfaqen, pamjet.