Shpirti po i qan/ Sabri Fejzullahu h umb njeriun e shtrenjtë: Ike shumë shpejt…

Shpirti po i qan/ Sabri Fejzullahu h umb njeriun e shtrenjtë: Ike shumë shpejt.

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, ka ndarë një lajm të h idhur në rrjetet sociale. Ai bën të ditur se është ndarë nga jetë vëllai i tij i madh.

Me anë të një fotoje që ai ka postuar në profilin e tij në Ins tagram, ku Fjezullahu shihet përqafuar me vëllain, shkruan se ai shkoi shumë shpejt. Shpirti yt u bëftë dritë”, shkruan këngëtari në dedikim për vëllain. Pak kohë më parë, këngëtari ka treguar se vëllai i tij ka qëndruar për tre muaj i izolur për shkak të pandemisë dhe nuk janë takuar pikërisht për tre muaj, duke treguar se ka qenë shumë i lumtur kur u takuan sërish.