Shperthen, Renato Mekolli flet për herë të parë pas largimit, “Nuk mundem te i…

Ditën e djeshme u bë e ditur se Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të largohet nga “Hell’s kitchen” në mes të sezonit. Në promon e emisionit Renato shfaqej duke u larguar dhe vendin e tij do e zërë një shef tjetër nga Athina. Skenaristja Zefina Hasani bëri të ditur se Renato është larguar, Ndersa si duket Renato ka folur për largimin e tij me anë të disa postimeve, ku shperthen me deklaratat e tij, per me teper shtypenii meposht re’klamn dhe n’diqni viideon e tij.