Shokuese: “Qe 15 vite nuk foli me vellaun tim, Ai e ka gruan edhe burri im e ka pas femeer dhe…

E vetmja pengges mes neve qe ka shkaktu qe na qe 15 vite mos me fol me njani tjetrin osht burri jem. Une edhe vllau kemi pak dallim ne mosh edhe kur kemi qene tvogel jemi kon shume tlidht, ska pas moter e vlla qe jon rrit bashk edhe jon lidh sikur na mdoket.

Prej ni shishe pishem edhe ni cucell e ndajshem bashk.Vllau nuk me flet mu per shkak te burrit tim. Nuk e urren burrinn tim mirepo ska desht kurr qe une mu martu me ta sepse e ka mizen mas veshi. Burri jem kur u kan ma i ri paska pas lidhje me nusen e vllaut tem (kunaten) edhe tasht aj u tranu kur e ka pa qe po don mem marr mu.

Une si kom faj qe ju ka xiglit kunates tem me burr temen ama shkurt u kan veq 1 jave dit e ky hala mu sem flet per shkak qasaj. Ma bojke vllau a je ti normal kurr smunesh me ardh me nejt tr une? Thash a je ti se? Po e qet motren prej shpis per kurvllak tgrus tane a je mire bre nkry ?

Ja ka marr inatti shume burrit tem ama pernime ky ska faj, mu sem ka njoft edhe yhyy me bo me ja nis me kqyr kush ka kalu me kon ky u kan fort laaper,si gjdo i ri nuk e ka pas menen 18 vjet mu rahatu normal qe i ka ndrru edhe ski qka i bon.