Shokuese/ Nana u martu e mu më la te gjyshi e gjyshja, Kur u rrita më shi.tën me pare dhe u marttova me…

Un Jam nje vajz 27 vjeqare jam rrit ne nje familje shum te varfer qysh e vogel kam jetu te shpija gjishes shkaku se mami im ka qen e martune niher dhe esht nda nga burri dhe un mbes jetime baben shum pak e mbaj mend edhe nuk e di qysh u sill me nanen tem.

Se un as me mamin tem nuk kam nejt qe me ma tregu historin e babes tem se kur martohet mami per dyten her mue mlen tek gjishja dhe aty rritem isha shum e vogel kur me la mami tek gjishja dhe u martua.

Jam lajmru ne shoqata po gjdo kush lip kushte ai grua pa burr qe jam svijn me nimu si njerzi po lipin kushte jam lajmru te shum shoqqata qe jan bamirese dhe ata ala as ushqim sna kan pru gjdo her ju shkruj nuk e di pse sme kthejn pergjigjen.