Shokuese/ ‘Isha me gruan e filanit’, Gjyste Vulaj befason, Kam bërë s *ks me burrin, por përveç burrit une

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka treguar detaje rreth jetës së saj personale. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Gjystja tregoi njohjen me bashkëshortin e saj dhe foli për jetën e tyre in. time.

E pyetur për të dashurit e saj dhe tr.adhtitë, këngëtarja tha se i vetmi mashkull, që ka pasur në jetën e saj është pikërisht bashkëshorti, Sokoli.

“Unë e fejuar me të që 16 vjeç, boll e kam pasur. S’më ka shkuar ndërmend, jo të kem një tjetër lidhje, por as të kryej marrë dhënie s. ek.s uale me dikë sa për një natë.

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka treguar detaje rreth jetës së saj personale. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Gjystja tregoi njohjen me bashkëshortin e saj dhe foli për jetën e tyre.