Sherebelë Dhe Uthull Molle Për Të Zhdukur Çdo Thinjë! (Receta E Plotë)

E njohur për përfitimet e saj shëndetësore, ajo është përdorur që në lashtësi për të nxitur rritjen e flokëve dhe për të mbuluar thinjat. Uthulla e mollës po ashtu funksionon për mrekulli. Është një pastrues i shkëlqyer për flokët. Kjo recetë është vetëm për ato të cilat janë brune.

Përbërësit:
¼ filxhan uthull molle.
2 lugë gjelle gjethe sherebelë.
2 gota ujë.
Ja pergatitja dhe perdorimi,duke hap posht re!klamn shikojeni,videeon.