S’e tregon aspak moshën që ka/ Nuk e besoni dot sa vjeç mbush Robert Berisha

Robert Berisha është një nga emrat më të njohur të showbiz-it shqiptar.
Që prej momentit të ndarjes nga këngëtarja e njohur Nora Istrefi, ai u vendos në qëndër të vëmendjes mediatike.

Dhe dje këngëtari festoj ditëlindjen dhe këtë e ka treguar vetë ai duke ripostuar urimet që atij i kanë ardhur në inbox, nga miqtë e tij. Dhe ja sa vjeç mbushi ai,k1ikko re’klamn dhe hapet,fotoja.