Sara ekspozzon barkun e rrumbullakët, reagimi i Ledrit merr gjithë vëmendjen

Sara Hoxha dhe Ledri Vula vetëm para pak javëve bën të ditur se janë në pritje të një vajze, dhe nga ai moment dyshja janë nga më të komentuarit në mediat rozë, shkruan lajmi.Para vetëm pak minutave ajo ka publikuar një fotografi pran të dashurit, por kësaj radhe vëmendja shkon tek barku i rrumbullakosur i Sarës.

Dyshja janë momentalisht për pushime në Shqipëri ku herë pas here reperi është duke mbajtur disa koncerte muzikore.Në këtë foto, shikimi i Ledrit bie në sy.